Marki

woodson-circle

Innowacyjna marka Woodson® od 2012 roku oferuje produkty do domu, ogrodu oraz do wykorzystania w terenie. Asortyment sprawdza się na biwaku w górach, nad wodą i gdzie tylko zechcesz. Wszystko zaczęło się od rozpałki eko-ognisko® – to produkt, która rozpala ogień szybciej, łatwiej i wygodniej. Jednocześnie nie zawiera szkodliwych substancji i jest w 100% naturalny. W ostatnich miesiącach powstała także nowa kolekcja WoodsonDeko – czyli produkty dekoracyjne z drewna do domu i ogrodu!

ZOBACZ PRODUKTY

kunagone-circle

Marka powstała z potrzeby stworzenia łatwego, a zarazem unikalnego rozwiązania odstraszającego dzikie zwierzęta. Produkty są ekonomiczną, a przede wszystkim skuteczną alternatywą dla dostępnych już rozwiązań! Opatentowane, polskie produkty #kunagone wyzwalają naturalny zapach, który odstrasza nie tylko kuny, ale i inne dzikie zwierzęta.

ZOBACZ PRODUKTY

ifire circle3

iBlockFire to jedyny na świecie w 100% biodegradowalny spray gaśniczy. To ekologiczne i w pełni biodegradowalne urządzenie gaśnicze, wielokrotnego użycia do zastosowania przez profesjonalistów, a także w gospodarstwie domowym, podczas podróży oraz na wakacjach. Niezastąpiony w sytuacjach gdzie liczy się skuteczność oraz precyzja działania. Posiada atest PZH. Zalecany do gaszenia kominków i biokominków.

ZOBACZ PRODUKTY